| Danzzz55 a întrebat:

Sal am un nokia e71 si cand si bag cardu si dau sa intru in el imi pare Golire... dc? straight face [scuze pentru categorie big grin]

2 răspunsuri:
| EuEduard a răspuns:

Pai depinde unde ai intrat... Daca scrie Golire (este o eroare trebuie sa scrie Gol) inseamna ca nu este nimic pe card
Please funda sau macar Vote

| Danzzz55 explică:

Am dat vote la folositor mai mult din... chiar nu stiu dc am dat trebuia sa dau la stupid dar fie si nu normal ca nu este gol cardul ce om "inteligent" ar intreba dc nu e nimic pe card sau dc apare golire daca folderul sau cardul este gol O_o Va rog eu canditi apoi postati angry