| dOody a întrebat:

Cum va place sa fiti sarutate/sarutati?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu prea ma bag la a saruta.Nu-s prea buna la ales momentul potrivit
Imi place sa fiu sarutata exact in momentul cand se uita in ochii mei si imi pune mana in par.Ca-n filmelaughing

| alexaaa a răspuns:

French kisssmugwinking

| Emma a răspuns:

Frantuzeste:X:X

Si repedeeeeelove struck

Ador asta`:X

Xoxo

| Ana a răspuns:

Frantuzeste big grin

| BlackHorse a răspuns:

De exemplu mie imi place sa ne intalnim limbile si sa ne "luptam" cu ele. Ador sa tina mana pe fata mea cand ne sarutam ( e ceva de nedescris ).

| CybeRAthlete a răspuns:

Pasional, violent cand e cazul, senzual la nevoie, provocator in momentul oportun si iarasi violent happy
bafta

| Dudăăăă a răspuns:

Cat mai senzual si frantuzesc:*

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Pai as prefera sa fiu luata prin surprindere, pasional, ramantic, senzual, prvocator... tie cum iti place sa fii sarutat/a

| Yuhuuuuu a răspuns:

Sa fiu luata prin surprindere, intr'un moment in care sa nu ma astept sau intr'un moment de romantism

| totem a răspuns:

Mamaaaaaaaa, da ce, se poate in mai multe feluri? cred ca am imbatranit, desi practica imi spune altceva. Ce-o fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frantuzeschappy