| Anileda a întrebat:

Fetelor v-ar place sa fiti sarutate prin surprindere?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Nu imi plac surprizelehappy

| Silvia a răspuns:

Placea*. Nu stiu, depinde si de cinehee hee. Dar cred ca dalaughing.

| OanaG a răspuns:

Da, oana acum m fost de foarte multe ori, dar tot de cele mai multe ori nu mi-a placut, te ia asa pe nepregatite, UOf...baietiiwhistling

| marrr a răspuns:

Cum multe au mai zis, depinde de cinetongue Normal ca mi-ar placea daca as fi singura pe strada, sa stiu ca in ziua aia nu m-as vedea cu iubitul si hop! apare el si ma saruta:X

| Rukhsandra a răspuns:

Dca e dragut tipu'...atunci da tongue

| Ana a răspuns:

Da, dar depinde de cine, cel mai bine e sa fie iubitul meuwinking

| nobody_9468 a răspuns:

Mi se pare foarte tare. dar trebuie sa'mi placa de tipul respectivlove struck macar piutinbig grin

Bafta.

| Eu4EverX a răspuns:

Daca as fi sarutata de un baiat pe care il plac da mi-ar place daca nu...nu prea cred.

O intamplare cu un sarut prin surprindere a fost intr-o zi cand mergeam la prietena mea.In fata blocului trebuia sa ma intalnesc cu un prieten de al ei si apoi sa mergem impreuna pana sus la ea.Nu il cunosteam pe acest baiat, in fine am facut cunostinta si am urcat scarile pe scari ma prinde si ma sarutastraight face Am ramas uimita, deci mi s-a parut chiar penibil nici nu il cunosteam si...mda se ma intampla.

| Alisa a răspuns:

Eu asa am fost sarutata prima data de actualul meu iubit, prin surprindere. Eram in autobuz si eu stateam jos, el s-a ridicat ca trebuia sa coboare. Si s-a aplecat spre mine, am crezut ca ma pupa pe obraz dar el a inceput sa ma sarute. A blocat pe toata lumea care vroia sa urce sau sa coboarelaughing.

| Angiutssa a răspuns:

Depinde de cinelaughingDaca ma saruta cine vreau eu, normal ca dalaughing

| f a răspuns:

Doar daca e vorba de prietenu meu:d

| Kate21 a răspuns:

Nu

| deea16_3869 a răspuns:

Daaa:X

| maimutzica a răspuns:

Da...cred! nu am avut parte de surprize din astea pana acum...:*

| alexaalexandra a răspuns:

Dpinde de cine laughing

| curios_3782 a răspuns:

Am sarutat odata o fata prin surprindere :X. I-a placut foarte mult big grin

| aumih16 a răspuns:

Cam rar asta! depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! chiar mi-ar placea! dar depinde de cine esti sarutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu, imi este frica de reactia mea laughing. Nu stiu daca ii voi da o palma sau voi continua sarutul thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agaaa