| obsercvayr a întrebat:

Fete, baieti, v-a place sa sarutati in public, sau sa fiti sarutate in public?

9 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Uhh...Nu prea sunt genul.Mai ales ca eu ma axez mai mult pe studii, munca, prieteni, familie, asa ca o relatie ar fi pentru mine ceva iesit din comun si deci inspaimantator pentru cunoscutii mei.Deci de obicei, nu tind sa imi arat afectiunea in public.Mi se pare enervant sa merg in parc pentru a citi o carte si aud gemete si lucruri de genul, cum ar fi sunetele de ventuze produse de asa-zisele "saruturi pasionale".Un sarut normal e ok, dar hai sa nu facem atata schimb de saliva in public.Parerea mea! happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Doar daca e subtil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu am avut primul sarut dar vreau sa fie intr-un loc intim sau mai pustiu.
Intelegi tu.
big grin

| Bianca306 a răspuns:

Nu stiu primul sarut nu e recomandat sa o saruti in public pentru ca e primul, dar nici la celelalt pentru ca e prea de tot, adica te saruti in public si sunt si copii

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Da. Pe frunte.

| AlexCiobi a răspuns:

Da

| AnneSiAtat a răspuns:

Bună (:.
ough, ni-cio-da-tă! mai ales dacă este primul sărut (cel puţin eu aşa cred). nu mi-ar plăcea dacă ar fi în public, să nu pot să fiu deschisă. Îmi va fi frică (,) că mă vede x sau y, sau să nu fac anumite gesturi pentru că sunt în public. ar fi foarte ok dacă am fi într-un loc mai retras.

| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Da, de ce nu? Dacă sunt cu cineva, mă şi mândresc cu acea persoană!
Bine, există şi aici nişte reguli. Nu poţi să te apuci şi să-ţi dai hainele jos sau să te apuci de pipăieli. Atâta timp cât totul rămâne decent, e ok. happy

| deliaoana123 a răspuns:

Daaaa