| anonim_4396 a întrebat:

Cum va simtit atunci cand faceti cu o vrigina? cum o tratati, cum faceti atmosfera etc etc.
cat mai multe pareri astept va roghappy
si ce asteptari aveti de la ea sa faca?
ajutati-ma sa stiu sa fac totul bine sa'i fie binehappy

3 răspunsuri:
| SunnyFlame a răspuns:

Pai deci.eu nu`ti pot spune cum ma simt ...caci nu sunt baiat.dar le celelalte intrebare iti pot rsp.pai mie una mi-ar place sa fie ceva de neuitat[orucm nu s`ar uita ]dar trebuie sa fie ceva special lumanari.petale de trandafir.o atmosfera placuta ...sa nu sari pe ea din primalaughingcu saruturi si imbbbbbbratisari cam asa. apoi continuati trebuie sigur cu chestiile astea nu ai sa dai gres si o sa-i palca si eiwinking bafta :*

| Jαne a răspuns:

Ai senzatia ca iti faci laba...
Decat s-o **** pe ea mai bine fa-ti o LABA!

| ade_2776 a răspuns:

Nu sunt baiat.der eu as prefera sa nu fie ceva pregatit.te simti naspa cand stii ca cineva tiz pregatit ceva si pentru ceva...