| CInEmAx a întrebat:

Ce parere aveti ca daca faceti nu stiu cate absente si va da nota la purtare 8 pierdeti alocatia? Astept pareri, cea mai ok primeste funda

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu e adevarat ce au zis cei de mai jos, asta e o lege care e inca pe masa politicienilor, inca nu a fost aprobata dar se poate sa se aprobe...

| forever4you a răspuns:

Da si eu am auzit...nu stiu ce draq` este in capul lorstraight face

| MihaiFCB a răspuns:

Alocatia se pierde doar in cazul in care nu ai decat un parinte si faci 23 de absente big grin

| denysa15 a răspuns:

Eu nu am probleme cu absentele... dar mi se pare o aiureala sa taie alocatiile la copii. dupa ce ca au taiat alocatiile complementare acum vor sa le taie si pe astea. ei nu se gandesc ca sunt unii copii care nu au alt venit doar alocatia si poata nici nu isi permit sa mearga la scoala.doar se inscriu pentru a o primi...in ultima vreme nu stiu daca ati observat taie de peste tot si pensii si salarii ai acum si alocatiile. ce sa zic.jos cu boclaughing

| Evileye6 a răspuns:

Eu nu as mai putea sa traiesc daca mi-ar iesi nota 8 la purtare, chestia este ca nu ma ingrijoreaza alocatia ci norele.