| Barajag a întrebat:

Cum va sincronizati energia sexuala cu cea a partenerului vostru?

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Ne bagam in priza amandoi si ''go go go''.

| Linda a răspuns:

E important de gasit timp in care ambii sa nu fie prea obositi.

| albastrel a răspuns:

N-ai vrea sa stii laughing

dar hai ca iti spun... ne incarcam ambii la aceiasi... priza... de obicei ii spunem CADA big grin si apoi... 1 2 3 si ne dam ambii drumu' la energie... dupa mii si mii de gafaieli big grin

prfml
| prfml a răspuns:

Amundoi folosim aceiasi sursa de energie, 2 20

| Slowmotioon a răspuns:

Pur si simplu...imi dau drumu la sincronizare.in sincronizarea eiiii...si asa bine se intelegg... pina iese o sincronizare cu transpiratii...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La asta se ajunge dupa mult timp, exercitiu si iar exercitiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergind "pe acelasi drum in acelasi timp"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sa stii ca si la primul raspuns aveam dreptate. Ce ati fi vrut? Sa ma intind la a povesti o gramada de chestii precum ca trebuie sa ne simtim reciproc, ca nu trebuiesa fiu egoist, daca intelegeti si trebuie sa mai,"amin"? Pai e un roman mai ales dupa niste chestii din tantra yoga.Scretile voi ca eu am chef de stupizii vostri.