| pisicutza_6698 a întrebat:

Cum va spuneam, prietenul meu mi-a introdus un deget in vagin. mai devreme eram putin cam excitata si am bagat si eu un deget. a intrat foarte adanc, mi-a intrat tot degetu. ce se intampla, mai sunt virgina? am luat asa o curba cu degetu si am ajuns putin mai sus, ma gadilam, si de teama am scos degetu. rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina de vreme ce ai fost masturbata de catre partener (este act sexual).

10 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Buna virginica. si ti-a placut? ai mai incercat de atunci?

| niki a răspuns:

Sincer eu nu pot rasp serios...ai semnalizat cand ai luat curba? era la stanga sau la dreapta?

| ciresicaSiatat a răspuns:

Relax,esti virgina,lasa raspunsurile la caterink,lighidul,cum ii zici u este doar secretie vaginala care este in vaginul tau tot timpul pentru a te proteja de bacterii,etc, fii mai atenta pe viitor, atat

| liviu89 a răspuns:

Virgina! Nu cred ca, cu un deget puteai sa iti rupi hymenul si simteai tu sigur daca ti se rupea stai fara griji nu o minti pe mama ta daca inca ii spui ca mai estiwinking

| EllyFMS a răspuns:

Logic ca nu mai esti virgina.

| EllyFMS a răspuns:

Nu conteaza ce a introdus,nu are nici o importanta daca a introdus penisul,un deget,un castravete, toata mana, un vibrator etc. Asta tot act sexual se numeste.Deci nu mai esti virgina.

@Dragos223: Virgina esti pana in momentul cand ai un act sexual si se rupe un himen.winking Deci, nu stii, nu vorbi!

| Dragooos223 a răspuns:

Daca nu a introdus penisul in vagin inca esti virgina
Virgina = sa nu fi avut contact sexual cu nimeni

| AliceInMordor a răspuns:

Cand ai facut curba...ai intrat in sens giratoriu...

| pisicutza_6698 explică:

Cand am scos degetu aveam un lichid pe el.transparent,fara misros. sunt foarte speriata

| pisicutza_6698 explică:

Nu,nu am avut act sexual pana acum.