| nastita a întrebat:

Cum va uitati la fetele fumatoare?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cu ochii happy. ma uit la fel ca la oricare alta persoanawinking fumeaza - e problema lor.

| RaluE a răspuns:

Ciudat, si eu fumez.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Ca la orice alta fata thinking

| Ellena a răspuns:

Nu suport fumul de tigara, dar e alegerea fiecaruia sa fumeze sau nu.totusi imi displac.

| T30D0RA a răspuns:

Cu dispret.
Ele se cred admirate daca fumeaza.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Nu ma uit, nu-mi place daca fumeaza o fata, mai ales mirosul, asa ca papa laughing

| nicolll a răspuns:

Eu sunt nefumatoare dar am avut iubiti fumatori, nu am nimic cu fumatorii dar eu sa fumez nu m-as vedea vreodata... daca tot vrei drogheaza-te, aia senzatie nu niste rahaturi de tigari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia.
Unii sunt fumatori si ar vrea ca si prietena sa fumeze alaturi de el.
Pe unii nu ii intereseaza daca fumeaza sau nu.
Iar altii, cum e si cazul meu, nu agreaza fumatoarele.
Parerea mea: o fata arata foarte urat cu o tigara si o sticla de bere in mana!