| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

( Baietii ), Ce parere aveti despre fetele fumatoare?

9 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Bitches.

| Twatwaffle a răspuns:

Unor fete le sta bine fumand(cele cu tenul inchis si parul la fel).Pe de alta parte, altele arata ingrozitor, de parca s-ar chinui sa respire sub apa...depinde de gusthappy

| Narcis2007 a răspuns:

Fetelor nu le sta bine sa fumeze(vor fi luate drept altceva...)

| Aly_9916 a răspuns:

Fete fumatoare hm...happy pai eu nu fumez si nici nu agreez pers. care fumeaza in preasma mea si cand mama si tat fumeaza eu plec straight face deci nu nu prea am o impresie buna despre cei care fumeaza in general

| sNukki a răspuns:

Nu pot sa dau un raspuns exact pentru ca depinde de personalitatea pe care o au acele fete...

| AndreiP98 a răspuns:

Sunt fete, sunt frumoase, ce e asa complicat?

| Malo a răspuns:

Buna ALEXANDRA happy eu sunt fumator asa ca. nu ma deranjeaza fetele care fumeaza dar daca e sa aleg intre o fata fumatoare si una nefumatoare. aleg pe cea care nu fumeaza happy nu ma intreba de ce laughing pur si simplu prefer fetele nefumatoare pentru ca e o calitate sa tii la sanatatea ta ( care eu din pacate nu o am ) si cam atat happy

| Silenceisanwser a răspuns:

Pai ar fi destul de ok cel putin daca ai asculta rock sau ceva in genu sa fi... daca asculti manele si te imbraci ca una fumezi pari una de la pod!winking

| vlad_1897 a răspuns:

Fiecare face ce vrea. NU mi se pare deplasat ca o fata sa fumeze si nu ma deranjeaza.