| Cristyn a întrebat:

Cum vedeti lumea, fara existenta femeii in ea?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mai calmă şi ar progresa de 3 ori mai repede!
""Fara o femeie un barbat nu e in stare de nimica, pusi." - Hai să mori tu?!
Sir Isaac Newton, Nicolae Teslea (Nikola Tesla - cunoscut publicului), Nicolae Vasilescu Karpan(inventatorul perpetuum mobilae),... mai vrei?
Nu, nu ne descurcăm fără femei.
Da, n-am putea procrea dar sigur am trăi mai mult!
Oricum, Flav are dreptate, rău cu rău, dar mult mai rău fără rău.
La fel cum o lume fără bărbaţi ar regresa instantaneu până în Evul Mediu, la fel şi o lume fără femei ar avea multe dezavantaje.
Cât priveşte că ar fi mai bine într-un fel sau altul, e stupid. De ce?! Pentru că nici femeile nu pot procrea singurehee hee!
Hai salut!

37 răspunsuri:
| sakurabutterfly a răspuns:

Lumea fara femei? gay cu siguranta!

| Cortex a răspuns:

Am avea munti de bere:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plina de labagii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stearsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia da nastere idiotilor care judecati cu capul p...

| Gotenks a răspuns:

Vad lumea fara femei exact cum a-ti vedea voi, femeile, lumea fara barbatii.

| kosty0405 a răspuns:

De ce a creat DOMNUL DUMNEZEU femeia? Pentru ca l-a vazut pe ADAM tare trist si EL s-a gindit sa-i dea o tovarasa alaturi de care sa stea in gradina SA.; Lumea fara femeie ar fi o mare deziluzie. Barbatii care dau alt raspuns sunt niste IPOCRITI.

| vanciu_5272 a răspuns:

Fara femei, lumea este inexistenta.