| Mandy a întrebat:

Cum vedeti lumea in 2050?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Schimbata, clar. Se va face deja clonarea organelor umane si transplantarea lor (la liber), hainele de iarna cu incalzire electrica pe batarii (nu, ca n-ar exista inca, dar sunt in stadiu de proiect), calculatoarele vor face lucruri halucinogene, s. a. m. d. smug

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu sper să fiu mort pân' atunci.
"Aş vrea să mor înainte să devin inutil,
Un bunic pervers, în baston şi senil."

| Vizitiul a răspuns:

In 2050 o sa am 70 de ani. Vreau sa-mi vad nepotii dupa care poate sa vina "2012".

| AvalohAlyn a răspuns:

O lume mult mai modernizata, mult mai rea, tehnologia mult mai avansata si tarile, statele vor fi unite.Planeta va fi aproape distrusa de la poluare si atata modernism iar oamenii vor avea de suferit.Tot ei, oamenii vor fi si mai rai, si mai fara suflet, si mai neiubitori si necredinciosi.Asa vad eu lumea.Viitorul nu suna bine, oricum.

Apache
| Apache a răspuns:

Europa evoluata! ...romania tot in c*cat

| DEBrown a răspuns:

@cr4zymutu bine zici happy

Daca mai traim pana atunci e bine laughing

| aaaa12345 a răspuns:

Pana atunci toti or s afaca depresi si... si vor muri de mici cine stie 15 ani poate cred ca va fim

| BurN a răspuns:

Look mommy its A giant Robot!
Mom: No hunny its just a big trush.

| Sill a răspuns:

O sa fie dezastru, o sa fie trecuti 10 ani de la CATACLISM, o sa vina un alt POTOP, Iisus o venit si ne-o luat pe toti, si nu mai e nimeni pe pamant, doar...CHUCK NORIS care sta cu o bere in mana si isi blesteama sotia ca nu l-a trezit prin 2020 ca sa mearga la baie

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca in 2050 masinile vor zbura si lumea se va schimba...

| florin_4171 a răspuns:

Cred ca lumea va ceda si se va dezlantui o adevarata catastrofa exact ca an total recal lumea va suferi an 2017 o acuta criza internationala si de aici va ancepe ceva un razboi un cataclism va spulberatot ce vrem noi de la viata viata se va antoarce an potriva noastra va fi antuneric tot timpul aerul va fi greu de respirat toti copaci si toate vietuitoarele vor disparea; ucise si consumate; nu vom avea lege si onoare cine are arme si tupeu va fi tare se vor sinucide an masa multi dintre oameni cine va rezista numai dumnezeu stie pe cine va alege asa ca nu mai strangeti si distrativa cat mai puteti ca ziua de maine se apropie zambeste ca maine va fi mai rau.