| Anonim2133 a întrebat:

Cum vi se par relatiile la distanta iar cei 2 sa aiba relatii sexuale telefonice?

9 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Destul de delicata situatia. Daca va iubiti mult sunt sanse ca relatia sa reziste. Mai ales daca sunteti atasati unul de celalalt extrem de mult. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Relatii sexuale telefonice?"
Ce pusca mea inseamna asta? Sa stea fiecare cu mana-n pantalon si sa geama prin telefeon? Sa fim seriosi, asta e sex? Mai bine ma uit la un film porno, macar acolo sunt si imagini.

| Anonim2133 explică (pentru anonim_4396):

Fiecare cu imaginatia lui, daca tu nu ai imaginatie pentru a face astfel de chestii cum ai spus, mai bine te uiti la filme porno. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare foarte bine, am ce rade jumate de ora la intrebarea asta, si apoi iarasi atata cand mi-o reamintesc.

Mi se pare o porcarie, nu ceva serios, nici neserios, nici nimic. Un mare nonsens.

| Blamely a răspuns:

Relațiile la distanță nu prea au șanse să reziste.

| NoRegretsxx a răspuns:

Phone sex ..freaking awesome! Relatiile la distanta in schimb nu prea.

| Ammizzu a răspuns:

Ok

| BornToBeLoved a răspuns:

Imposibile
Cu timpul,
Sa te
Masturbezi la telefon e nasol...
Oricum
Unu din voi va gasiti pe altcineva! Papa

| Miladincaa a răspuns:

Unele relatii la distanta pot fi mai durabile decat cele obisnuite, cat despre sexul la telefon...mie una imi pare i idee de-a dreptul amuzanta. Nu din alte motive, dar imaginea a doua astfel de persoane e cu adevarat hilara.