| Rayyy a răspuns:

Destul de draguta happy

| Ana a răspuns:

Dragutzica big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AnaBejenaru a răspuns:

Imi plac ochii ei

| ladygaga a răspuns:

Ca aspect fizic e draguta, are trasaturi frumoasa.
Dar la comportament? de ce ne intrebi cum ni se pare? Sa stii ca nu conteaza numai aspectul fizic, ci si personalitateawinking

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Hmmm...nu pot sa zic ca e frumoasa, dar este dragutsAhappy eu am spus adv acum s n t superilaughing

| danBM a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Noi nu o cunoastem!

| ALEXANDRA_7471 a răspuns:

Mie sincer nu`mi placebig grin.nici ca atractie nici ca frumusetebig grin
dar na.nu sunt lezbylaughing))

| Katherineeeeee a răspuns:

Este draguta dar asta este parere ta daca iti place sau nu.Nu trebuie sa asculti vocile altor persoane deoarece nu toti avem aceeasi ochi. Ce e in sufletul si inima ta iti va spune ceea ce crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ni se para... o copila penibila care se crede sexoasa laughing) lasa sa mai creasca vreo 10 ani