| Libelle a răspuns:

Mai nu lua in seama ce ti-au zis astia cu da ca ei vad gras si un stalp de telegraf(ele pardon)

Esti foarte binehappy

| Jessica a răspuns:

Parca putin.

| LostInDreams a răspuns:

Nu e chiar un fotomodel(sau tu daca tu esti), dar arata(ti) super:X
Nu trebuie sa ai 90-60-90 ca sa arati bina. Tipa e foarte ok:X si pozele sunt suuperhappy

| BetterThanDrugs a răspuns:

Nu foarteeee grasa, Dar este!winking

| pinkystyleツ a răspuns:

Adica tu?laughing

| Ella_4255 a răspuns:

Prea putin. eu zic ca e ok am vazut fete de 2 ori cat ea rolling on the floor

| cosmin21 a răspuns:

Chiar deloc, e putin lata in solduri si tind sa cred ca are putina celulita in zona coapselor si feselor, dar pana la a fi grasa mai e cale lunga.

| Dakota a răspuns:

Nu este grasa...happy
Dar am impresia ca esti u laughing

| Squmppaaaa a răspuns:

Nu:o
Arata foarte binehappyDc sa fie grasathinking
Pe bunestraight face:*:*:*

| dany3la a răspuns:

Da! Este grasa.Ar trebui sa slabeasca.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Nu,chiar deloc

| Lavy_6719 a răspuns:

Nu

| Andruska55 a răspuns:

Categoric da si are o freza naspa

| AnuriM13 a răspuns:

Nu! nu este grasa! dc? tie asa ti se pare? mie mi se pare ca e f okey!

| addapaupsiktau a răspuns:

Nu stiu nu