| AnaGabitza95 a întrebat:

Cum vi se pare maite perroni? urata sau frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Normal ca frumoasa, dar ia intreaba'te ce este sub acel 1kg de machiaj? sincer nu as vrea sa vad! o zi cat mai placuta

8 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Poi este foarte frumoasa.
Am auzit ca in Iubire cu chip rebel, a refuzat sa o machieze asa de mult ca pe ceilaltiwinkingsi acolo era destul de frumoasa:X

| morenaRox a răspuns:

Nimeni nu-i urat...toti au o frumusete, fie ea interioara sau exterioarawinking...Eu nu-mi dau cu parerea asupra frumusetii ei fizice, ci asupra faptului ca e o actrita bunawinking

| Divya_4333 a răspuns:

Extraordinar de frumoasa!:X E preferata mea, ea si cu Elizabeth Gutierrez:*

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Uite-o pe maite machiata si namachiata :X http://fs5.trilulilu.ro/......stream.php si uite-o si pe anahi :-&http://www.funpub.net/poze/mare/anahi_nemachiata_1220567486.JPG

| Letytzy@ a răspuns:

Foarte frumoasa

| iacobitza a răspuns:

E o persoana foarte frumoasa o actrita buna si are o voce superbahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este urata, cracanata are nas si fata naspa... aa si scunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maite perroni este o fata draguta si frumoasa in primul rand am urmarut serialu iubire cu chip rebel si fructul oprit sunt foarte frumoase al tau fan mirela