| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare voua ca e cea mai frumoasa poza cu Maite Perroni?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

In general,toate pozele in care apare in personajul "Lupita" din "Rebelde". Atunci parea o adolescenta frumoasa,naturala,inocenta iar acum pare(nu, este!)o femeie matura care are deja destule realizari pe plan profesional.
Si ca sa nu zici ca deviez de la subiect, uite poza mea preferata :
http://imageshack.us/photo/my-images/45/rbd185szri0.jpg/sr=1

| xAllexutsa a răspuns:

Daca esti un fan cu adevarat... Iti plac toate =]], sincera. e foarte draguta tipa. :* si iese in toate pozele draguuu` =p~