| amalia_4709 a întrebat:

Cum vi se pare melodia akcent,, my passion" eu una o adooorlove strucklove strucklove struck

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E destul de frumoasahappy
Am ascultat-o vreo 2 zile.

| AliceHappyGirl a răspuns:

E melodia mea preferata. O am si ca ton de apel love struck

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Una din melodiile mele preferate. love struck O pot asculta ore in sir, fara sa ma plictisesc de ea. happy Are ceva care te atrage pentru a o asculta laughing Ador versul asta : still got feelings you are my passion you are the one for me love strucklove strucklove strucklove struck

| Douapunccteunics a răspuns:

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:X!

| klaudytza a răspuns:

Nu este zi sa nu o ascult innebunesc daca nu o ascult le stiu pe de rost versurile
eu si caut ce am de cautat dar stau si cu castile la maxim cu melodia aceasta
e sooooooooooopppppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr...:-8kisskiss:X:X:X:X:X:X:X:X

| gemeni6226 a răspuns:

Foarte tare, doi ani la rindul a fost in top ten al preferintelor mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O adooooorr. m-am dat in caruselul chaos si a pus melodia aialaughing pfai a fost bestial;

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa am patit si eu, eram prin parcul de distractii, nu eram in vreun carusel dar am auzit cantecul acela, m-am oprit sa il ascult atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste acorul care joaca in videclip?

| Fiona35 a răspuns:

Melodiile trupei Akcent, doar melodii extraordinare...

| bianca_4443 a răspuns:

E cea mai tare! 1o iubesc