| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare Selena Gomez? Dar Justin bieber?

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Neinteresanta.
Neinteresant.

| danifx2 a răspuns:

Selena wawww bunaciune raw de tot (are un cur)

justin biber = gay un poponar un homosexual

| Wehrmacht a răspuns:

De ce oamenii care au facut ceva pe pamantul au o boala grava si mor iar haimanalele cu oooooo, viata mea(manele) si cei cu baby, baby(biber)traiesc? Steve Jobs a murit, biber traieste...Nu putea sa fie invers?

| beeapurplee a răspuns:

Selena Gomez-Hmm...merge,da nu o am in topp-urii big grin
J.B (Justin Bieber)-Uite o chestie tare::
‎99.9% din fetele de 10-15 ani ar leşina dacă Justin Bieber ar fi în vârfu' unei clădiri gata să sară! Copy & paste dacă eşti dintre acei 0.1% care ar lua un scaun, popcorn, o sticlă de cola şi ar striga: "N-ai TPU!"laughing) ...DE PARKA AR AVEA PLICTICOSU' ALA LESINAT TPUlaughing))! (D pe facebook big grin big grin big grin)
! HATE JUSTIN BIEBER!

| summergirl25 a răspuns:

Mie imi place mult de Selena Gomez si de Justin Bieber imi place! Tu ce parere ai?