| Xperson a întrebat:

Cumse casatoresc oamenii din sims? Dau funda pentru un raspuns clar

3 răspunsuri:
| emilia a răspuns:

In primul rind, cei doi parteneri trebuie sa aiba relatii strinse.
Mai intii se cunosc, apoi ii pui sa vorbeasca, sa glumeasca, sa ajunga intr-un final la stadiul de logodnici.
Ca sa fie logodnici e simplu.
Dai click pe ei si se logodesc.
Mai poti de asemenea sa le organizezi o petrecere.
Dupa ce au devenit logodnici, poti da click pe ei si accesezi ca ei sa se marite.
De asemenea, poti sa le faci o petrecere de neuitat.
Stiu ca le poti cumpara o coroana ( de unde sunt jucariile ), pui multe scaune, chemi invitati si faci serbarea.
Am uitat pe ce trebuie sa apesi, ca nu m-am jucat de demult si in plus la mine era in rusa.
Intri imi pare, la categoria "Romantica" si apesi sa se casatoreasca.
Asta e tot ce trebuie' sa faci.
Multa bafta *!

| Xperson explică:

Mersi mult, no te teme ca nu-s grea de cap

| madieee a răspuns:

Pai... n primul rand trebuie sa ii indragostesti.adiq ii pui sa vobreasca mai mult apoi sa se imbratiseze sa se sarute pana o sa apara 100 la prietenie si inimioara... dupa care poti sa iti cumperi arcada pentru nunta. si dai cliq pe ea.si se pot casatori. e mai complicatwinking. daca nu esti grea de cap intelegi