| RedDany a întrebat:

Cunosc o fata de foarte mult timp! E cam fitioasa... ce pot sa-i fac ca sa ma placa? (Am mai avut o relatie cu o fata si pe atunci era cam geloasa)

Răspuns Câştigător
| greenmoon a răspuns:

Lasa fetele. Ai timp de ele; pana atunci, practica un sport folositor, care-ti place. Orice. Handbal, fotbal, baschet, tenis, fii increzator in tine si stai departe de fitoase. Nu fi prost, nu te tine dupa curul lor, nu fi lingau, nu fi inconstient, nu fi sedus, nu fi prost (ma repet), nu fi muieratic, nu fi tamp, nu fi pasator (de femei), nu pierde TIMPUL.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru greenmoon):

Esti amuzanta, zau asa.
Crezi ca piciul asta de 14 ani te va asculta?
Ehmmm...(nu)

| greenmoon a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Dadui raspuns, plecai. Alegerea e a lui si chiar nu ma intereseaza.

4 răspunsuri:
| Dywyn a răspuns:

Fate pe placul ei!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Dywyn):

Maică spune-mi că tu știi limba română
Nu mă dezamăgii