| biancutsa_7385 a întrebat:

Cunosc un baiat de aproape un an(nu am intrat in vorba cu el). abia acum o luna am indraznit sa ii vorbesc.este foarte de treaba, dar trebuie sa mentionez ca el are 17 ani iar eu 13.sincer mie imi place de el.eu il vad doar cand merg la bunica fiindca el sta la tara toata vara.inainte sa ma intalnesc cu el am o gramada de intrebari in cap, insa cand ajung in fata lui uit totul si ma rusinez(tin sa mentionez ca nu sunt asa de obicei) pe de alta parte imi place un baiat care are 14 ani.il cunosc de 6 ani.mereu mi-a placut de ele insa niciodata nu i-am spus asta si lui ii place de mine... cel putin i-a placut acum nu stiu sigur daca ii mai place.nu pot sa ii spun ca il plac deoarece nu am curajul. tin sa mentionez ca am petrecut foarte mult timp cu el.cum pot face sa aflu daca vreunul dintre ei ma place? pe care dintre ei si cum?

4 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Poi sorry da ala de 17 ani ii prea mare pentru tine, decat sa fie naspa pentru tine cand afla, mai bine lasa, cu ala de 14 ani daca il cunosti de mult, si povestiti si asa... poti odata sa vb cu el, sa va plimbati si sa-l intrebi lui de cine mai ii place sau ceva de genu, daca nu, ai putea sa il intrebi daca mai simte ceva pentru tine ca vrei sa stii, nu ca tie iti place de el doar de curiozitate tongue

| Lummy a răspuns:

Fa-le un mic joc al seductiei.amandurora.si asa aflii.

| alex9109 a răspuns:

Iti recomand sa meditezi in timp ce asculti aceasta piesa minunata. Sigur vei gasi calea cea dreapta.
http://www.youtube.com/watch?v=ZTEXzzJA0jY

| CrazzyXgirL a răspuns:

Aceeasi problema ca a mea ca baiatul de la bunicitongue, eu n-am tupeu sa ma bag ca el in vorba, ca toate ca-mi zambestebig grin:X