| YoYoHina a întrebat:

Am o problema...Imi place mult de un baiat de aproape 16 ani.Il cunosc de cand ma stiu si suntem foarte apropiati insa nu stiu ce sa fac.Sa ii spun sa il plac sau sa nu-i spun ca il plac?

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Cred ca nu ai avea ce pierde daca i-ai spune. Asa ca ia-ti inima in dinti si spune-i adevarul. Avantajul tau este ca il cunosti de mult timp si ca sunteti foarte apropiati asa ca nu ai de ce sa nu-i marturisesti.

1 răspuns:
| alecsStar a răspuns:

Spune`i calm. si roaga`l sa nu zica. sincer cunosc baietii daca ii roaga o fata sa nu zica. nu zice!happy in plus ce ai de pierdut thinking asa poate. poatebig grin Success un pm cu ce s-a intamplat daca se poate.