| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un tip de cand era mica si nu ne'am mai vazut de 5 ani.Ne'am intalnit vara asta si acum suntem impreuna. El este in Italia si eu sunt in Romania. Dar nu sunt sigura daca el ma iubeste...Sau sta cu mine doar de dragul de a sta cu cineva...Va rog ajutati-mastraight face

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Din gesturile lui.happy Daca e afectuos, te apara si sta mult cu tine+nu permite altora sa se aproprie foarte mult, ma refer in alt sens, de tine, si ii place sa te sarute, si sa te asculte cand vorbesti, atunci e clar ca tine la tine.happy

Stiu ca mai e mult pana la vara dar, daca te muti acolo iti recomand sa inveti limba italiana din timp, pentru ca nu e chiar asa usor cum pare.happy

Bafta!

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sigur, cu ce doresti sa te ajutam? Eu nu vad nici un fel de intrebare in ceea ce insirui aici.

Oricum ar fi, singura rezolvare a problemelor de genul asta e comunicarea. Daca tu nu poti sa iti rezolvi problema, nu poate nimeni. E viata ta personala.

7h30

| Adolescentul a răspuns:

Pai cum sa-ti explic eu tiehappy e ca si cum NU ar exita! Nu te supara, insa asta este realitatea o pers pe care nu o vezi nu o saruti nu o strangi in brate nu ii mangai parul, nu o privesti in ochi nu o asculti, nu ii simti buzele tremurand de emotii atunci cand te asculta pe tine e ca si cum NU ar fihappy Mai bine gaseste un baiat de la tin din oras si totul o sa fie bine. Baftahappy

| Adolescentul a răspuns:

Iar pana la vara mai este un anhappy se poate culca si cu 100000 de fete si sa zica ca tot pe tine te iubeste, in timp ce u probabil il suni el in acel moment satsface placerea dornica unei fete care vrea sa vada sa simta sa stie cum e sa faci dragostewinking in timp ce u stai linistita si te gandesti la el! Acelasi lucru l`ar putea face si cu tine! Gandeste-te bine inainte de a face ceea ce u vrei!

| brb a răspuns:

Pai la vara ma mut acolo...Si intrebarea era cum imi dau seama daca ma iubeste?

| brb a răspuns:

Pai la vara ma mut in italia...Si intrebarea era cum imi dau seama daca ma iubeste?