| roxyana03 a întrebat:

Buna
Am avut o relatie de 4 luni cu un baiat. 3 luni a fosst plecat in italia nu am vb cu el decat o datasad, iar atunkea ma-i zis ca ma iubeste si pentru mine ar face orice, apoi nu am mai vb cu el. el a tinut legatura cu fam. lui, familia lui imi zicea de el tot... imi zicea ca el intreaba de mine si tot asa. eu am crezutsad. Cand a venit nu m-am intalnit cu el 3 zile. a 4 l-am vazut cu o fata, eram distrusa nu mai stiam de minecrying,,, m-am inpretenit cu fata accea, ei sunt impreuna, azi am fost toti 3 sa ne plimbam, se sarutau in fata mea. apoi eu am obs. ca el se tot uita dupa mine,,,crying eu acum ce sa fac? de uitat nu pot sa-l uitcrying ajutati-ma FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Imi pare rau sad
eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu el clar sa-i spui ca nu-l poti uita ca inca il placi si daca ar vrea sa luati de la capat relatia.
daca nu va vrea macar sa ramaneti amici si vei trece peste cu greu dar incetul cu incetul vei depasi situatia.
este trist sa vezi ca baiatul pe care`l placi este cu alta si se saruta cu ea in fata ta dar cred ca majoritatea am trecut prin asa ceva si stim ca este destul de greu.
>:d< bafta :*

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca el te-a jucat pe degete tu de ce o faci pe victima si suferi dupa el ca mai rau iti faci tie, nu mai iesi cu ei si da-l uitarii ca o sa dai de altul.