| Jeozelin a întrebat:

Curand varul meu de 23 de ani se va casatori dar nu stie ce fel de inel sa-i cumpere alesei. ma ajutati? inelele care aleasa le adora sunt : 1. unul roz cu o piatra albastra 2. un inel cu 44 de diamante foarte mici si 1 mare si rosu 3. un inel cu o piatra pretioasa in forma de trandafir si 4. un inel cu marginea de aur iar o piatra mare si alba in foma de fluture ( inelul e facut manual) plz ce sa aleaga?

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Daca aleasa lui este o persoana mai romantica din fire ar putea alege varianta 3 sau 4 dar daca ea este o fire cu un simt al umorului dezvoltat ar merge varianta 1 si 2happy

4 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Ori cel cu 44 de diamante...Sau cel cu marginea de aur :X

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Ms pentru funda:*

| aDa_6148 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fie ceva finut. Nici prea simplu, dar nici prea incarcat cu detalii:*

| catalina88 a răspuns:

Pai poate si unul simpul cu 2-3 pietricele pretioase.