| uef222121 a întrebat:

Buna,am 13 ani si de la un timp mai exact de vreo 1 luna mi-a aparut ceva care arata ca o iritatie pe inelul penisului mai exact sub capul penisului pe acel inel, sunt mici si au forma unor vulcane si sunt albe si mici, nu doare la atingere si nici nu ma mananca! Sper doar sa nu fie ceva grav sunt foarte ingrijorat! Pls ajutati-ma! Raspuns URGENT Multumesc foarte mult!
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| giony54 a răspuns:

Este o iritatie de la lipsa de igiena a mainilor.