| BomBonela a întrebat:

Curge mult singe la dizvirginare?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Se zice: "dezvirginare". Depinde, de cine te dezvirgineaza. daca e cineva cu rabdare si atentie, va curge sange putin.
Daca e o " bruta ", va curge sange. Dezvirginarea trebuie sa implice multa rabdare, excitare, dragoste. Succes!

11 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Ddastraight face
o sa inoti in sange
ps:sa nu te ineci

| Ofiintă a răspuns:

Cred ca da dar sunt fete l-a care nu le curge deloc

| EuOO a răspuns:

3-5 litri

| Coozeman a răspuns:

Nu happy...Stai linistita curge putinwinking Spor la hop-hop!

| Dean1996 a răspuns:

Eu stiu ca depinde,la unele fete le curge putin,la altele mai mult, la unele deloc, cred ca depinde de organism.

| fello18 a răspuns:

2 stropi. e ca o zgarietura, acum depinde si de fata, la unele nu curge deloc, la altele mai mult. incearca si vezi big grin

| sunset a răspuns:

Depinde de la fata la fata.

| bl0ndha a răspuns:

Depinde ca la unele fete nu le curge

| neekole a răspuns:

Cam 5 litri, dar stai linistita, pana maine te refaci...laughing

| anonim1_5325 a răspuns:

Pai. cam vreo 2 litri si ceva. happy

| mihaisorin22 a răspuns:

Da ce tu nu stii sau ai uitat