| lenutza001 a întrebat:

Din ce cauza in timpul ciclului imi curge un fel de lichid cafeniu cu singe in 2 dar nu singe curat?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Uite raspunsul la intrebarea ta aici:
http://www.clopotel.ro/......354-1.html

| BRG a răspuns:

Măi dragă Lenutza (cum ar spune Ion Iliescu asa cu accentul lui) noi nu sînte m medici ginecologi, trebuie văzut tot aparatul (guvernamental), dar asta doar un medic poate să î ți dea un răspuns exact. Ce-mi plac glumele mele domnule (dar de data asta cu accentul lui Băsescu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu crezi ca organsimul elibereaza sangele ala rosul, nu corpul elimina ovulul si pentru asta elibereaza un lichid se asemeana cu sangele dar nu-i sange e un fel de urina rosie practic aia elimini nu sange

| viki_9545 a răspuns:

Stiu cum e, sa stii ca ai racit in zona respectiva.

| lenutza001 explică (pentru viki_9545):

Mmm mersi.ma gindeam ca e ceva mai grav!