| anonim_4396 a întrebat:

Curiozitate:
daca esti la ovulatie si nu ejaculeaza in tine sunt sanse sa ramaii?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Eu asa am facut luna asta, am facut sex si a terminat afara si nu am ramas (si eram in perioada fertila) acum nu stiu am auzit ca e un mic risc, deoarece mi-a venit menstruatia in cantitate absolut normala si testul a iesit negativ

2 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sansele sunt mai mici daca nu a existat ejacularea, dar sunt in continuare destul de mari, mai ales daca esti la ovulatie, cand fertilitatea este maxima.

| gigiro a răspuns:

Pai,cu ce sa te insemintezi?!