| anonim_4396 a întrebat:

Cursuri de chitara in PLOIESTI? Stie cineva unde se pot face?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Palatul copiilor sau dacă nu poți să îți chemi un profesor acasă, de la liceul de arte sau de al tine de la școală, dar la palat e free.

| wolder a răspuns (pentru FucktheSystem):

Multumesc de ajutor! Voi incerca la palatul copiilor!
Dar ai idee daca imi trebuie si chitara sau au ei acolo?

| FucktheSystem a răspuns (pentru wolder):

La noi nu îți trebuie pentru că de obicei au acolo, oricum te duci și vorbești cu profesorul de acolo, o să-ți spună el dacă ai nevoie, dar cel mai probabil nu...

| wolder a răspuns (pentru FucktheSystem):

Daaa! Abia astept sa ma duc sa vorbesc cu profulove struck! Tu de unde estismug?

| FucktheSystem a răspuns (pentru wolder):

Mesaj privat dacă vrei să aflii.

8 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Buna. Cauta-l pe Mircea Schindler happy A fost proful lui Nico si e un muzician innascut. Te poate invata sa canti din orice happy

| SteauaNordului a răspuns:

As dori sa stiu si eu ce anume e stupid in asta. ti-am zis, cauta-l pe schindler. multumesc.

| wolder a răspuns (pentru SteauaNordului):

Buna. Unde vrei sa il gasesc pe omul asta? Habar nu am cine e! Si chiar nu pot sa platesc cursuri! Deci scuze...ca sa ma revansez iti voi da un folositor, chiar daca nu ma ajuta la nimic!

| MirceaX23 a răspuns:

Am facut si eu cu mai multi profesori de chitara, dar cel mai bun, care de fapt m-a invatat sa cant este Doru Ionescu, excelent chitarist si la fel de bun profesor. Il puteti gasi la email-ul : edgar_yo2008@yahoo.com