| baiatulxboyx a întrebat:

Curvele au sentimente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au, dar le tin bine ascunse si le neglijeaza. Toti avem sentimente, nu uita ca acestea pot fi si de ura, invidie sau rudenie.
Iti dai seama ca multe nu fac ce fac din placere. Crezi ca ele nu regreta? Poate, ele iubeau un baiat cu o situatie materiala mai proasta dar au fost nevoite din diverse motive sa se cupleze cu un bosorog bogat pe moarte si sa ii promita "iubirea vesnica". (sentimentul de lene mai precis, dar sunt si exceptii).
Cu drag, Jelli.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au sentimente financiare.

| ascovit a răspuns:

Da

| Anet a răspuns:

Mai nu stiu daca mai simt ceva dupa ce au bagat 1km de salamlaughing, banuiesc ca daca o ai si negrii o simtelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kazimir a răspuns:

Citeste asta si o sa te convingi. http://uitatecumoard.wordpress.com/2010/05/06/craciun/
asta daca ai o inteligenta cat de cat ridicata ca altfel nu o sa intelegi nimic

| Ady93 a răspuns:

Da. dar se bazeaza pe bani. adica cand vad bani au orgasm stii. sau cand il fac gelos pe fostul nu stiu laughing

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Binenteles ca nu daca sunt curve dule dracului funda plzz

| Demoiselle a răspuns:

Vama Veche- Curvelor cu drag
http://www.youtube.com/watch?v=1txnjODzO7Q
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curvele cui?