| GulDan a întrebat:

Fetele la sex,prefera baietii sexi nu?

Dar daca ei sunt si frumosi si sexy conteaza? de exemplu curvele nu au sentimente, ..atunci nu le-ar pasa cu cine face?
Deci pe cine prefera elelaughing

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sentimentele vorbesc! te poti culca cu cel mai urat om din lume, daca tu-l iubesti nimeni nu iti poate intoarce privirea spre altul

| buzeduulci a răspuns:

Cel mai bun sex e cel facut cu persoana iubita

| RAY a răspuns:

De ce exprimarea sexualitati unei finte inseamna pentru tine (curve) daca o fata vrea mai mult de ce e curva? fiecare are libertatea de a face ce vrea cu viata lui
2, barbati care intretin femei nu sunt super fotomodeli asa prin banii ei isi cumpara ceea ce isi doresc, eu personal nu vad nimic rau in asta, pana la urma suntem obiecte care avem o anumita valoare, prin valoarea avuta avem un rol in societate, daca muncesti 12 ore pentru banii nu esti un obiect de produs ceva? femeia care se vinde pe banii e exact acelasi lucru eu nu o numesc curva ar fi culmea de parca nu barbati ar da banii
faza cu sexul din observari depinde de fiercare femeie in parte in general o aventura ar face o femeie cu un barbat de pe care ar avea ceva de castigat material ma refer sau emotional, noi in scimb nu putem profita de pe sex material asa ca dam materialu avut ca sa facem sex e invers practic, asta e de milioane de ani in regnul animal, animalele nu se jignesc ca noi si se accepta intre ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba scula misto, fara misto.

| Psihedelic777 a răspuns:

In primul rand treaba cu ''curvele nu au sentimente'' nu sta chiar asa.Nu stii tu ce e in sufletul lor asa ca nu mai judeca aiurea ca nu e nimeni perfect.Si degeaba esti tu ''sexi'' daca fata respectiva nu simte nimic pentru tine. Daca unu e ultimu stramb dar fata respectiva il iubeste va face sex cu mult mai mult drag decat cu unu sexi dar petru care nu simte nimic.Asa ca gandeste mai bine un pic. Multa bafta happy

| Arkadian93 a răspuns:

Pai curvele prefera mapetii cu bani care pot sa le intretina, dar is multe genuri de fete (ca si baietii) unele prefera sa aiba bani si nu conteaza cum arata altele prefera baietii "rai" si mai e si grupa (preferata mea) cele care cauta sentimente nu bani sau baietii aia rai ce arata ca si cum s-ar fi nascut in sala...