| Anonimul93 a întrebat:

Daca a te masturba nu e bine ca produce nujj ce simptome de somnolenta atunci dc este recomandat sa faci sex inainte de meci sau ceva de genu si inca o intrebare cum iti dai seama daca esti ipotent?

Răspuns Câştigător
| duDu_8774 a răspuns:

Doamne ...ma a te masturba E bine! da e firesc iti cunosti corpul beal bea...
ipotent ...mmmmm pai ma dimineata ai erectie nu? big grin
Fi linistit si ce faza cu sex-ul inainte de meci laughing?
By3

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Incredibil

| Bucatarul.com a răspuns:

Impotent esti atunci cand penisul nu-ti mai intra in erectie (nu ti se mai scoala)!

Cat despre masturbare, nu face decat sa-ti linisteasca hormonii!

| Anonimul93 explică:

Ahamz si un rpieten de-al meu mi-a spus ca cica daca te masturbezi prea mult risti sa rmai fara sperma, este adevarat?