| SenZoru a întrebat:

Daca a-ti avea o buna ocazie, v-ati insela iubita/iubitul? Sau ma rog... prietena/prietenul?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Sincer... da.
Daca tin mai mult la baiatul cu care il insel decat la el...nu e frumos dar...asta ebig grin
Si...inselat se cheama si cu gandul...degeaba tu nu faci nimic cu baiatul cu care ti-ai dori, daca te gandesti mereu la el...eu am inselat cu gandul blushing whistling
big grin

20 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu voi face asta niciodata, ma calauzesc dupa ''ce tie nu-ti place, altuia nu face ''.

| JackieSue a răspuns:

Nu chiar...as "experimenta" putin, dar nu inselat.
hee hee

| Irina a răspuns:

Cu siguranta nu. daca as simti nevoia de asa ceva inseamna ca nu mai are niciun rost relatia actuala.

| Swabia a răspuns:

Nu, cu siguranta NU! Consider ca baza unui relatii e respectul!

| lacrimi a răspuns:

Niciodata! In primul rand, la respectul de sine tin cel mai mult! Mi-as sapa groapa in pamant, daca as fi capabil de asa ceva!

| dy a răspuns:

Nu cred ca de ocazie depinde, ci de starea ta psihica in momentul aparitiei variantei si de principiile de viata. Daca esti daramat psihic sau simti nevoia razbunarii si ai nevoie de a-ti satisface orgoliul ranit(de partener), iar asta nu contrazice principiile tale, cred ca o faci! Dar niciodata nu-ti calca principiile in picioare, caci regretul e mult mai dureros decat placerea pe care ti-o da infidelitatea! Alege ce vrei...

| cristi27 a răspuns:

Daca tin la iubita mea nu as inselao niciodata, inselatul mi se pare cea mai mare tradare intr-o relatie

| Gabry a răspuns:

Daca as gasi unul mai bun, da.

| www a răspuns:

Posibil.

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca e ocazia buna...desigur happy

| margaritar a răspuns:

Niciodata

in momentul in care inseli iti bati joc de tine nu de persoana de langa tine...sub orice criticastraight face straight face

| astrolutza a răspuns:

Eu nu as insela...merg pe principiul ca daca incepe sa ma incante o alta persoana, mai bine incetez relatia pe care o am in acel moment...si abia atunci merg mai departe...asa am facut pana acum si cred ca e cel mai corect si pentru mine si pentru persoana de langa mine... o singura data am avut doar intentia de a insela (adica instincul imi spunea sa sarut pe altul), dar m-am oprit... m-am dus acasa si mi-am sunat partenerul si i-am recunoscut...nu i-a picat prea bine dar stiu ca am fost sincera si mi-a fost bine pe urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da...de ce nu?
Incerc ceva nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu, nu! ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!
mai bine ii spun sincer ca-mi place altcineva si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la inceput discut anumite lucruri, printre care si pe asta. Eu nu fac ce stiu ca-mi raneste partenera. Cine nu ia de buna ce spun, il priveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uoff gramatica asta "a-ti". Nu exista o ocazie buna pentru a insela, decat daca ai o relatie de forma in care nu exista sentimente. Atunci cand iubesti nu inseli.

| teutzyk a răspuns:

Daca-l iubesc cu adevarat, nu las insela niciodata.

| CreatSa a răspuns:

Nu sunt genu' care sa insele.
Depinde si de ocazie.happy

| aniuta a răspuns:

Eu zic ca nu... daca il iubesc nu voi face asa ceva... dar daca el imi va face asa ceva ...il voi insela si eu :d

| tianna a răspuns:

Daca l-as iubi cu adevarat, n-as face asta niciodata. Poate sa fie de 10000 de ori mai bun, mai frumos sau mai destept.