| kasperu25 a întrebat:

Daca ati avea ocazia v-ati insela iubitul/iubita?

22 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Tentanta intrebarealaughing)
E greu sa-ti precizez un raspuns - certhappy,whistlingdeoarece nu stiu ce motive apar intre timp,,, care sa ma determine sa recurg la "a insela"tongue...
Dar asa ca o idee, in generalwinkingnu-s pers. ce "insel"...tongue

| Linda a răspuns:

Daca cineva evita ocaziile are mari sanse sa nu insele. Sper ca bilantul la finalul vietii sa fie 0 in acesta arie.

| cioko19 a răspuns:

Buna!:*
Nu!
De ce sa inseli daca totusi iubesti persoana respectiva, cu care esti alaturi?

| yuli10 a răspuns:

Ocazii se ivesc tot timpul, ca nu suntem pe o insula pustie doar noi doi, si nici impreuna in fiecare secunda.
nu stiu, poate... as fi ipocrita sa zic "niciodata" pentru ca nu stiu ce rezerva viitorul.

| Betty18 a răspuns:

Nu as face asta pentru ca in primul rand sunt cu o pers pe care o iubesc, iar la randul meu as putea sa patesc si eu asta odata de la vreun iubitbig grinbig grin

succes

| inna a răspuns:

Nu, niciodata...as avea remuscari toata viatawinking.

| Antonimu a răspuns:

Poate happy

| sylver69 a răspuns:

In momentul de fata ...Sigur ca Da

| Andraa_3088 a răspuns:

Nu, pentru ca iubitul meu este tot ce imi doresc. O sa-l pretuiesc mereu pentru iubirea, rabdarea si respectul de care am avut parte intotdeauna. love struck

| SweeTLemon a răspuns:

Nuuuuu! I-l iubesc prea mult :X

Răspuns utilizator avertizat
| tuska a răspuns:

E o vorba ":''niciodata sa nu spui ''niciodata''! Poate ca da, poate ca nu...

| sTeFaN. a răspuns:

Nu.chiar daca respectiva ar arata de 10 ori mai bine decat prietena mea tot nu as inselao!

| step213 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU. Daca tin la el mult nu. Pentru ca nu se merita sa strici o relatie de durata pentru un sarut sau altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu stii ce iti rezerva viata si pe cine iti scoate in cale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa nu ai ocazia. daca cati gasesti repede. f. i cu ochii inchisi si cu caciula-n mana ca la pomana.mai ales ca si ele s-o baga cu mainile-amandoua.ba unele mai fac si gargara. da iubirea unde e mai? si sinceritatea si respectul? si increderea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! Sincer nu l-as insela.nu vad rostul...atat timp cat ai in viata ta pers care te respecta... te sustine. te intelege...nu vad de ce ai vrea sa ai pe altcineva.eu una nu vreau sa dau cu piciorul la ce am ...sunt extrem de fericita cu iubitul meu...si stiu ca nimeni nu m-ar putea sa ma faca sa ma simt asa...il iubesc si asta conteaza cel mai mult...restul lumii pentru mine nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca barbat bineinteles dar in postura de sot si tata nu ocazi se vor ivi daca sti unde sa le cauti dar ai grija ca ce doresti se poate implini si orice schimbare aduce cu ea responsabilitati si in primul rand trebuie sa fi sigur ca esti pregatit sa ti le asumi

| diuuu a răspuns:

Mi-am inselat exu cu pers cu care sunt acum, iar pe el nici macar nu ma tenteaza sa-l insel!winking E persoana la care tin cel mai mult de la 14 ani!:XXX

| anonim_9192 a răspuns:

Nu!
de ce sa fac asta atata timp cat totul merge bine cu eprsoana iubita? si chiar daca mai exista certuri nu as putea sa insel. m`as simti naspa toata viata.

| antoncik a răspuns:

Daca ai dorinta sa o sau sa il inseli atunci nu ai putea spune ca tie iubita sau iubit!