| anonim_4396 a întrebat:

Daca actul sexual s-a produs intr-o zi. iar a doua a zi a venit menstruatia mai este posibilitatea ca fata sa ramana insarcinata?!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit exact in ziua in care trebuia (este regulata) si a fost normala din toate punctele de vedere (durata, flux, simptome, aspect), atunci este exclusa o sarcina.

| Bacemi a răspuns:

Se poate.

| myrazvy a răspuns:

Nu neaparat. daca ai mentruatia regulata, nu poti ramane insarcinata, totusi intreaba un ginecolog

Răspuns utilizator avertizat