| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa ramana insarcinata daca i-am bagat degetul in vagin cu sperma daca i-a venit menstruatia de doua ori?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Duduchi a răspuns:

Nu puteai sa te stergi? Bineînțeles că rămâne însărcinată. Eu ca pedeapsa, mi-aș înghiți propria spermă de vreo 10 ori că sa vad daca pe viitor mai bag mana cu sperma in piz** fetei. Acuma pregătește-te să fii tătic. Spor.

| vladlipioiu a răspuns (pentru Duduchi):

Calm! Vreau sa spun ca am facut prostia asta pe 21 iunie, si da. m-am sters cu servetele si am pus mana si pe alte lucruri (incluzand hainele ei) inainte sa ii bag degetul in vagin, insa vreau sa te intreb daca poate ramane insarcinata chiar daca o avut 2 menstruatii asemanatoare (prima pe 28 iunie si a doua pe 25 iulie) si 3 teste negative.
Stiu ma simt vinovat pentru ce am facut.
Toti au spus ca nu este posibil, mai ales pentru ca i-a venit menstruatia, si sa ai menstruatie cand esti insarcinata nu am auzit. Mai ales ca menstruatia a fost la fel ca cele precedente si au durat 4 zile ambele. Doar in a doua menstruatie a eliminat mai putin sange din cauza stresului.

| Duduchi a răspuns (pentru vladlipioiu):

Îmi pare rău frate nu pot sa te ajut. Am doar 14 ani. Mie mi se par foarte grele calculele astea cu menstruație, de aceea o fac cu protecție și mă spăl pe mâini înainte de a baga degetele în *** ei. Întreab-o pe prietena ta poate știe ea. Întreab-o daca era în perioada fertila. Daca nu era, atunci nu ai de ce să-ți faci griji.

| vladlipioiu a răspuns (pentru Duduchi):

Nu cred ca era in perioada fertila pentru ca i-o venit menstruatia de doua ori dupa ce am facut prostia aia. Si unde voiai sa ma spal, in gunoi? laughing)
Daca as fi avut unde sa ma spal, as fi facut-o. Oricum, sanatate!

| Duduchi a răspuns (pentru vladlipioiu):

Dar unde ai făcut-o? La colțul blocului?(am făcut și eu o dată la colțul blocului sa vad cum e)
Cum să nu ai unde sa te speli?

| vladlipioiu a răspuns (pentru Duduchi):

Suntem la sat. Si da, undeva pe acolo. In spatele unei case happy
Si de spalat nu aveam unde in acel moment, insa m-am sters pe degete cu vreo 3 servetele dupa ce ma masturbasem. si da, crap de rusine.

| Duduchi a răspuns (pentru vladlipioiu):

Inteleg.

| 2002mihnea2002 a răspuns:

Da