| ingridi a întrebat:

Daca ai aflat ca iubitul tau te inseala, e bina sa ma despart de el?

7 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Nu inainte de a-i trage un picior sub centura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar după ce-l desparți de bărbăție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce treaba ai tu cu iubitul meu?

| Madayna a răspuns:

Normal ca da, ce mai astepti? Sa te insele si a doua oara?

| kiv1990 a răspuns:

Trebuie sa-l inseli(cu mine) sa-i spui de asta, ca sa-i provoci durere, apoi sa te desparti de el.
pentru un baiat e f. dureros cind e inselat 1 data cind inseala femeia = cu 100 de ori cind inseala barbatul

| krs20kriss a răspuns:

Eu in locul tau asa as face ...nu pot sta cu unu care isi bate joc de minewinking

| livixd a răspuns:

Daca ti la el si afli e ceva normal sa te desparti de el pentru ca cum o te insala prima oara asa o face si a doua oara fara stres degeaba iti spune ca te iubeste si el te iubeste cu gandul ca te va avea in pat si daca afli ca te insala si nu vrei sa te desparti de el incearca sa fi la fel incontinuare sa nu iti schimbi comportamentul fiindca isi va da seama. Fundita puppy dog eyes? Te pup