| vasy54 a întrebat:

Daca ai facut sex inainte sa vina ciclu ce se intampla?
nu am facut dar sunt curioasa

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu rămâi însărcinată dar mare grijă la bolile cu transmitere sexuală.
În concluzie, folosește prezervativul, el te protejează.
Pa, pa.

| Lummy a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| andrutzza_7901 a răspuns:

Poti ramane insarcinata daca faci sex indiferent daca e inainte sau dupa straight face faza cu o saptamana inainte de ciclu nu se stie poti ramane insarcinata una doua deci concluzia e ca trebuie sa te protejezi mereu

| Yuliadlke a răspuns:

Daca faci sex cand.ai ciclu...nu ee binehee hee... daca faci inaintea ciclului nu se intimpla nimic dara daca faci fara prezervativ poti ramane insarcinata,hee hee, altele nu raman.din prima, bye happy