| anonim_4396 a întrebat:

Ciclu trebuia sa-mi vina pe 6 si nu mai venit ce se intampla

5 răspunsuri:
| Bangarang a răspuns:

Esti gravida! Felicitari.

| Marynescu_Sylvya_1998 a răspuns:

Ai rabdare uneori nu iti vine la timp se poate sa iti intarzie si dk iti intarzie mai mult de 2 luni trebuie sa mergi la doctor

| Diaηa a răspuns:

Pai nici mie nu mi-a venit vreo 3 luni cam asa.Am auzit ca 9 luni maxim nu iti vine. Daca nu iti vine peste 9 luni atunci... *_*

| GreyStarOana12 a răspuns:

Poate sa fie o simpla dereglare daca esti la inceput. Daca nu ai avut contact sexual nu ai cum sa fi insarcinata. Funda?

| LaviTeIubeste a răspuns:

In primii 2 ani ciclul nu vine regulathappy