| sufletsel a întrebat:

Daca ai himen elastic si te duci la un control isi da seama ca nu mai esti virgina?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Normal ca isi da seama, urmele oricarui contact sexual sunt clare pentru orice ginecolog.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da isi da seama daca ai avut sau nu contacte sexuale

| neutrino a răspuns:

Da, iar himenul niciodata nu poate fi rigid, mereu are o anumita elasticitate. Asa a fost si al tau, dupa cum bine stii.

| Mussette a răspuns:

Da.

| marin81 a răspuns:

Un ginecolog isi va da seama imediat

| MotanAndrei a răspuns:

Normal ca'si da seama, ca te controleaza la pasarica. happy

| Iamnotme a răspuns:

Normal că îşi va da seama.
Orice ginecolog îşi dă seama.

| msKat a răspuns:

Da sigur isi da seama

| bobo37 a răspuns:

Ce te duci la ginecolog cu prietenu si l-ai mintit ca esti virgina?

| DeNniSaViky a răspuns:

Da,isi da seama. dar de unde stii ca ai himenul elastic? ai incercat sa faci ceva si nu s a rupt?(n a curs sange). sa stii ca nu e obligatoriu sa iti curga.