| Birdie a întrebat:

Dacă ai iubi pe cineva din tot sufletul iar acel cineva ar avea deja un iubit (o iubită) pe care dintr-un motiv sau altul nu-l (n-o) poate părăsi, ai accepta să-i fii amant (ă)?

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Nu normal ca nu as accepta in primul rand ma voi simti ca o roata de rezerva si sentimentul asta e oribil plus ca daca te iubeste ar face orice sa fie cu tine si sa te faca fericita, dar daca nu se poate l-as lasa in pace mi-as vedea de viata mea

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu as accepta niciodata sa fiu a 5 a roata la caruta

| DeeaMarry a răspuns:

Nu!
In niciun caz!
Daca tu nu te respecti, nu o va face nimeni.

| Azµre a răspuns:

NU! E imoral!

| Cristiann25 a răspuns:

Cum sa faci asa ceva?
In primul rand:NU trebuie sa te bagi peste relatia altora ca nici tie nu ti-ar placea sa patesti asa ceva.
In al doilea rand:baiatu ala o sa te considere roata lui de rezerva (cu*va)
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mi-aş vedea de viaţa mea, nu m-aş băga în treburile altora.
Mi-aş găsi pe altcineva.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-aş îndrăgosti niciodată de o fată care deja se află într-o relaţie. E o faptă destul de prostească şi josnică.

| ana5 a răspuns:

Nu,daca m-ar iubi cu adevarat ar renunta la iubita lui pentru mine nu ar sta cu doua.(Parerea mea)

| Birdie explică:

Întreb pentru că am citit pe un site/forum nişte chestii care m-au lăsat cu gura căscată. happy De exemplu: "Totul a inceput printr-un joc copilaresc...Il cunosc de 3 ani, de cand eu aveam 17 ani, iar el nu era insurat ink, insa nu i-am dat atunci atentie.Dar iata k acum, dupa 3 ani am devenit amanta lui..Nu mi-as putea imagina viata fara el, fara surasul lui si cuv tandre pe care mi le spune mereu..Simt ca ma iubeste, il iubesc, si nu regret nimic! Si stiu ca intr-un final, viata ne va ninge impreuna..Va doresc sa iubiti si sa fiti iubite, sa simtiti si voi k sunteti totul pentru cineva, doar atunci puteti afirma k ati trait cu adevarat.Cat despre cele ce ma vor judeca si vor arunca cu pietre... Go on.I'm ready 4 itwinking" sau "Buna! Pentru inceput vreau si eu sa va spun ca sunt amanta si inca una foarte fericita si nu pentru ca primesc cadouri scumpe sau calatorii exotice asa cum ati crezut si pe ca primesc ce are omul mai frumos in viata de oferit: iubire si atentie. Prietenul meu este insurat si are un copil si cu mine si cu sotia lui iar diferenta de varsta dintre copii este de doar 2 zile. Ma iubeste il simt, il iubesc si stie asta. Atunci ce ma impiedica sa fiu fericita? Gura lumii? Niciodata! Fiti fetelor fericite ca o viata aveti si nu merita sa va sacrificati iubirea si fericirea daca aceasta se afla langa un barbat casatorit. Parerea mea!"