| Deniss22 a întrebat:

Daca am ata aceea la penis inseamna ca sunt virgin?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ata nu trebuie sa se rupa, fiindca penisul va deveni mai putin sensibil la atingere si excitatie, ceea ce te va afecta in partidele sexuale cu o femeie.
In ce priveste dezvirginarea la baietii, se intampla prima oara cand ai sex cu penetrare (vaginala sau anala).

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai frenul penian intreg si intact, care in termeni populari este numit ''ata'', ''frau'' sau ''capastru'' inseamna ca penisul tau d.p.d.v. medical este clinic sanatos. In cazul majoritatii barbatilor activi sexual, frenul penian ramane intreg, (putin intins/alungit) intreaga viata. In cazul baietilor, starea lor de virginitat dispare in momentul in care intretin primul act sexual real si penisul cu sau fara prezervativ montat pe el, este introdus in vagin. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu, înseamnă doar că ești normal.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai facut sex cu o fata nu mai esti virgin. Prezenta atei la penis nu indica faptul ca nu mai esti virgin.

| cristiano2005 a răspuns:

Ata nu se rupe. Chiar daca esti sau nu, probabil nu se va rupe niciodata.