| anonim_4396 a întrebat:

Daca am avut contact sexual neprotejat inainte cu o zi sa imi vina menstruatia exista riscul sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu ai ramas dar cada a ejaculat cu siguranta e posibil sa fii ramas pentru ca atunci cand trebuie sa iti vine menstruatia ovulul e pregatit pentru o sarcina.dar daca nu a ejaculat in tine cu siguranta nu ai ramas.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit a doua zi si a fost normala din toate punctele de vedere, nu esti insarcinata.

| MajorAsshole a răspuns:

Ce nume o sa-i puneti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooo daaaa

| dianaaaa a răspuns:

Am avut menstruatie normala si nu a ejaculat.