| ioana_5782 a întrebat:

Daca am avut un contatc sexual neprotejat si el nu si-a dat drumul deloc. Pot ramane gravida? Vreau si eu un raspuns. Merssi

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, riscul este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gasesti tu.

| Alexandra007_1039 a răspuns:

Nu prea !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se prea poate, pe timpul actului sexual sunt niste spermatozoizi obraznici care evadeaza si nu isi stiu lungu nasului

| BìbììliciOus a răspuns:

Buna`
nu ai cum sa ramai gravida, dar ca sa fii sigura ca el nu a facut asta ai putea sa iti cumperi un test.; d

bafta!; x

| andrei7000 a răspuns:

Draga ioana cum sa nu se termine in tine
acela nu este barbat e poate terminat cu altcineva