| Anonim79997 a întrebat:

Salut aseară am avut contact sexual cu partenera neprotejat pentru a 2 oara si a fost prima oară când mi-am dat drumul în ea și acum nu știu dacă poate rămâne gravidă vă rog frumos să mă ajutați cu un răspuns chiar nu mai știu ce să zic ea nu știe ca mi-am dat drumul ????

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sanse mari sa ramana gravida.
Ea dormea de nu si-a dat seama ca ti-ai dat drumul in ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca are sanse sa ramana gravida, fiindca ai facut se neprotejat si ejjaculat in vaginul ei, deci are toate sansele sa ramana gravida DACA este in perioada fertila.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic că poate rămâne însărcinată... Chiar și cele mai de baza noțiuni de educației sexuală îți lipsesc?

| dullcat a răspuns:

Buna.Cu ce sa te ajutam? Exista destula informatie pe internet, gratis:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLejwvuY0eTV2xSIxk5pPfskU9oXoN5BDh

Daca nu doriti sa deveniti parinti folositi metode de contraceptie.Simplu.Cand faceti sex trebuie sa va asumati si consecintele de dupa.

| Hyperion7 a răspuns:

E clar, o să fii tătic!