| darkoxd a întrebat:

Daca am ejaculat si nu m-am spalat si dupa cateva ore am intretinut relatii sexuale neprotejate, are ceva? Se poate poate sa fi ramas insarcinata?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Oribil

| claaau a răspuns:

Data viitoare dupa primul act sexual te duci la toaleta si urinezi, de fapt poti face asta dupa fiecare act sexual in parte si ai siguranta ca nu ramane insarcinata!

| darkoxd explică (pentru claaau):

Am urinat intre timp, dar am uitat sa ma spal.

| darkoxd explică (pentru claaau):

Am urinat intre timp, dar am uitat sa ma spal de la ultima ejaculare.

| RAY a răspuns (pentru darkoxd):

Eu recomand masturbarea inainte de sex asa numai vei ejacula rapid

| RAY a răspuns:

Urinarea nu micsoreaza deloc sansele de a ramane insarcinata...
e vorba de doua canale diferite

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Ray! Raspunsul asta e valabil pentru femei. Noi avem un loc prin care urinam si unul prin care facem sex. Voi, barbatii, aveti un singur loc. Nu stiu cum as putea sa explic asta si mai pe inteles tau...

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Tu realizezi ca intrebarea e pusa de un barbat si se refera la faptul ca el nu s-a spalat dupa ce a ejaculat. Ce treaba are asta cu aparatul urinar feminin? Care e logica raspunsului tau? Si de ce naiba cred ca are vreun sens sa scriu toate astea?

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

N-am citit toata intrebarea recunosc, acuma am citit-o, faza cu spalatul dupa sex am mai auzit dar la femei desigur

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca printre userii de sex masculin exista un caz unicat, RAY26TM, al carui penis are 2 canale unul pentru pipi laughing si unul pentru sperma rolling on the floor

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Da, poate sa ramana insarcinata. Depinde de multi factori, cel mai mult de perioada fertila, dar exista posibilitatea.

| darkoxd explică (pentru Maria_Elena_Chirca_1991):

Din cate am mai citit pe internet, un spermatozoid in aer liber traieste cateva minute. la mine au trecut cateva ore si intre timp am si urinat

| Bilbaobbilb a răspuns:

Stai ca n-am înțeles esti fata sau băiat laughing) " am ejaculat " " se poate sa fi rămas însărcinată "