| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut-o prima data la o varsta mai frageda ani ma poate afecta cu ceva?
Vot si Funda

Răspuns Câştigător
| UTILIZATOR0 a răspuns:

Daca ai facut-o sub 13 ani Da daca ai facut-o peste 13 ani NU in niciun caz.Nu vreau sa fiu rau dar cred ca esti obsedata de sex, si tot vrei sa spui si sa te pui in ipostaze ca si cum tia-i tras+o de ja.Eu sunt baiat, 14 ani si vreau sa-ti spun sinceri ca mi-am tras-o cu una de 13.Era ziua mea, Mama era plecata in strainatate iar tata lucra pana tarziu nu avea timp sa vada ce fac.M-am dus cu cateva prieteni la restaurant(Nu Mc, nu-mi place)un restaurant normal.2 fete si 3 baieti.Am comandat o pizza mare pentru toti.Simona,fata de care imi placea foarte mult, si ea ma placea de abia atunci aflasem.am stat pana la 8 seara ca restul' au plecat ca au avut treaba.Noi am vorbit, am vazut ca ne iubim si ne-am hotarat sa ni-o tragem.Am mers pe o strada ingusta, de langa restaurant si ne-am ascuns dupa o casa parasita.Pe acolo nu trece nimeni fiindca e indosit.Ne-am dezbracat si am facut toata treaba fara prezervativ sau ceva.Noroc ca nu a ramas insarcinata.Si acum mai sunt cu ea.Succes.

8 răspunsuri:
| TeemoSlayer a răspuns:

Sunt baiat am facut-o la 12 cu o fata de varsta mea e ceva rau?happy...

| TeemoSlayer a răspuns:

Am facut-o la 12 cu o fata de 12 adica pentru Jelli da sunt baiat nu fata big grin

| TeemoSlayer a răspuns:

La 12 ani cu o fata de tot atata...e ceva rau?happysi nu sunt fata angry

| TeemoSlayer a răspuns:

Aveam 12 ani si fata tot 12

| Polomitreaci a răspuns:

Mai posteaza o data intreabarea sa o vada lumea ca asa nu o sa mai raspunda nimeni. Si cu problema ta...la 12 ani sa te ****? LOLL

| Polomitreaci a răspuns:

Te poate afecta si fizic si pshic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti fata, da. Pana in 17 ani creste riscul de a face cancer de col uterin. Cauta pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari, idiot. Ai nenorocit-o. In ce hal am ajuns noi generatia asta. Eu am 14 ani si nu pot sa cred, de ce va duce asa putin capul incat sa intrebati daca e bine dupa ce faptul e consumat...