| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex doar cu prezervativul o singura data mai sunt virgin?

27 răspunsuri:
| Miki280 a răspuns:

Nu, numai esti. O persoana numai este virgina de cand a avut primul contact, indiferent de natura lui.

| d3vi1l a răspuns:

Nu.logic, virginitatea inseamna atunci cand esti pur/pura, adica nu ai facut nici-o data sex, dar tu cum ai zis ca ai facut, indiferent daca te-ai protejat sau nu, virginitatea se pierde. Funda?big grin

| geo987 a răspuns:

Nu nu mai esti virgin

| Larisssaa a răspuns:

Nu, nu mai eşti.

| unknownn a răspuns:

Pai daca ai facut sex cu prezervativul normal ca mai esti virgin!
Cand o sa faci sex cu o fata nu o sa mai fii!

| mel24 a răspuns:

Din moment ce ai facut sex nu mai esti virgin, indiferent daca ai folosit prezervatiz sau nu!

| Swal a răspuns:

Nu..numai esti thinking

| Miki280 a răspuns (pentru unknownn):

laughing) Esti raaaau!

| Felys a răspuns:

Din cate am auzit la unii barbati nu li se rupe ata nicidata, deci vezi si tu daca s-a modificat ceva la tine sau nu

| unknownn a răspuns (pentru Miki280):

Adica nu mai sunt virgin daca am avut un prim contact cu podeaua? Ca ai zis indiferent de natura lui!

| DyNo a răspuns:

Nu, numai esti virgina, deoarece ai avut un contact sexual.
Numai esti virgin, chiar daca ata nu s-a rupt sau s-a rupt partial.

| unknownn a răspuns (pentru Miki280):

Nu sunt! tongue

| Miki280 a răspuns (pentru unknownn):

Hai ca ai inteles la ce m-am referit. :*

| unknownn a răspuns (pentru Miki280):

Nu am inteles! big grin
Imi explici in particular? laughing

| Miki280 a răspuns (pentru unknownn):

Ma refeream la faptul ca numai e virgin chiar daca a folosit sau nu prezervativul.

| هوراس a răspuns:

Nu, nu mai esti pentru ca ai avut contact sexual big grin

| unknownn a răspuns (pentru Miki280):

Aaaaaaaaa
deci daca iau contact cu podeaua nu mai sunt virgin, chit ca am sau nu prezervativ?batting eyelashes

| SatanicCristina a răspuns:

Doar cu prezervativul? sad
Da, normal că mai eşti virgin.
Găseşte-ţi o fată, fă sex cu ea şi întreabă-ne după.

| PsihologulMZlate a răspuns:

Pai daca esti baiat depinde laughing daca ai luat-o sau ai dat-o? laughing poti sa zici ca mai esti 50%

| PsihologulMZlate a răspuns:

Inca un lucru. Naspa ca ai facut DOAR cu prezervativul, eu incercam cu o fatawinking

| Stefanuk a răspuns:

Ha ha ha ha....ha ce intrebare pui si tu..MA FRAIERE NORMAL CA NU

| ReiVaN a răspuns:

Nu
Prezenta atei aceleia inca pe penis nu are treaba.
Virgin este individul care nu a avut contact sexual niciodata.

| Keith a răspuns (pentru unknownn):

Misto raspuns!

| Manuellllaa a răspuns:

Hmmm teoretic da, practic nu. ODATa ce ai primul contact sexual numai esti virgin!

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat